Ürün sepete eklenmiştir.

Online Mağazaya Özel 14 Gün Kolay İade !

Sipariş
Takibi
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Silvanit Diamond’ı diğer markalardan farklı kılan özellik nedir?

Silvanit Diamond ürünleri yüksek işçilik kalitesi ve uygun fiyatları ile fark yaratmaktadır. Ürünlerdeki tasarım farklılığı ve model çeşitliliği markayı diğer markalardan ayrıcalıklı kılıyor.

 

Yüksek işçilik kalitesi neden önemlidir?

Aldığınız üründeki taşın kalitesi kadar, ürünün tasarımındaki ve ortaya çıkışındaki işçilik büyük önem taşır. Taşı tutan tırnakların tasarıma uygun olan birbiriyle orantılı, düzgün olması taşla beraber ürünün kalitesini de artırır. Silvanit Diamond ürünlerinde işçilik kalitesi yüksektir.

 

Sertifika veriyor musunuz?

Silvanit.com’da yer alan ürünler, Silvanit Diamond Ürün Sertifikası ile birlikte size iletilmektedir.

Her ürüne özel, benzersiz olarak tanımlanan bir kod ile ürününüz üretim başlangıcından itibaren takip edilebilecek bir şekilde kayıt altına alınmaktadır.

Ürün değiştirme, iade ya da tadilat işlemlerinde ürünün sertifikasıyla birlikte bize ulaştırılması gerekmektedir.

 

 

 

Uluslararası geçerliliği olan GIA ve HRD sertifikalarını veriyor musunuz?

pırlantanın kalite belgesi olan uluslararası standartlardaki GIA (Gemological Instute of America) ve HRD (HRD Antwerp Certificate) onaylı Pırlanta Garanti Sertifikası 0,20 karat ve üstü taşlar için talebiniz ile birlikte ücretli olarak verilmektedir.

Uluslararası geçerliliği olan bu sertifikada; mücevherinize ve 0,20 karat ve üstü değerli taşlarına ait tüm özellikler yer almaktadır.

 

bakım garantisi nedir?

Silvanit.com’dan aldığınız her ürün Silvanit Diamond güvencesiyle 24 Ay bakım garantisine sahiptir. Gerektiği zaman ürününüzün parlatmak ve temizlemek için bize iletebilirsiniz. Ücretsiz olarak bakımı yapılan ürününüzü ilk günkü parlaklığı ve göz alıcı güzelliğiyle kullanmaya  devam edebilirsiniz.

 

bakım hizmetlerine neler dahildir?

Parlatma, oluşan çiziklerin giderilmesi, temizleme işlemlerini içermektedir. Büyültme, küçültme, eksik taşların ücretsiz yerine konması hizmetleri dahil değildir.

 

Özel hediye paketinde neler yer almaktadır?

Silvanit.com’dan yaptığınız alışverişlerde ürünler özel hediye paketi ile size ve sevdiklerinize ulaşmaktadır. Özel hediye paketinde şık ürün kutusu, ürün sertifikası ve hediye mesajı yer almaktadır.

 

Yurt dışına satışınız var mı?

Silvanit.com sitesinden yurt dışına satış yapılmakta.

 

Aldığım ürünü iade edebilir miyim?

Silvanit.com’dan aldığınız her ürünü,  teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde, kullanılmamış/ tahrip edilmemiş/ bozulmamış olarak koşulsuz iade edebilirsiniz. Ürün aide işlemlerinde 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun şartları uygulanır.

Ürünü iade ederek satın alırken ödemiş olduğunuz tutarın tamamını geri alabilirsiniz.

Ürün iadesi için;

İade talebinizle ilgili  olarak 0536 596 05 86 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Talebiniz onaylandıktan sonra iade etmek istediğiniz ürünlerinizin, size gönderilen şekliyle; ürün, ürün kutusu, fatura, sertifika ve diğer tüm materyallerin eksiksiz olarak adresimize kargo ücreti ödemeden gönderin.

 

Yasa gereği, tüketicinin özel istekleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik yapılarak kişiye özel hale getirilen ya da yeniden satışı mümkün olmayan ürünlerde iade hakkı bulunmamaktadır.

Ödemeyi hangi yolla yaptıysanız ücret iadesi de o şekilde yapılacaktır.

İade onaylandığında, iadeyi takiben 3 iş günü içerisinde ürünlerin bedeli, sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse gönderen banka hesabına kesinti olmaksızın iade edilir.

 

Kargo ücretli midir?

Silvanit.com’dan yaptığınız alışverişlerde kargo ÜCRETSİZ’dir.

 

Siparişimi nasıl iptal edebilirim?

Satın aldığınız bir ürünü almaktan vazgeçtiğiniz taktirde siparişinizi, sipariş onaylandıktan 24 saat içerisinde 0536 596 0 586 Silvanit Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi mesai saatlerinde arayarak iptal ettirebilirsiniz.

 

Havale ile ödemelerde indiriminiz var mı?

Silvanit.com’da havale ya da EFT işlemi ile para transferi yaparak da alışveriş yapabilirsiniz. Havale ve EFT ödemelerinde %5 indirim uygulanmaktadır. Ödeme yapabileceğiniz bankaların hesap bilgileri:

        Banka

Şube

IBAN

Hesap no

Nuruosmaniye (368)

TR38 0006 2000 3680 0006 2946 61

6294661

 

 

 
 

 

 

 

* 7 gün içerisinde ödemesi ulaşmamış siparişler iptal edilecektir.

* Siparişinizin hazırlanmasına, ödemesi tarafımıza ulaştığında başlanmaktadır.

 

Kredi kartına taksit yapıyor musunuz? Vade farkı var mı?

Silvanit.com’da yapılan kredi kartı ile alışverişlerde 6 taksit uygulanmaktadır. Vade farkı tercih ettiğiniz taksit sayısına göre değişmekte.

Hangi kredi kartlarını kabul ediyorsunuz?

Bonus, World, Axess, Maximum, CardFinans, ve Paraf kredi kartları kabul edilmektedir. Bu kredi  kartları ile  6 aya varan taksit imkanıyla güvenli alış veriş yapabilirsiniz.

 

Aldığım ürün bana teslim edilene kadar sigortalı mıdır?

Aldığınız ürünler size teslim edilene kadar Silvanit Diamond güvencesi altındadır.

 

Hayalimdeki ürüne nasıl sahip olabilirim?

İstediğiniz ürünün varsa fotoğrafını, yoksa modelini bir kağıda çizip fotoğrafını çekip 0536 596 0 586 nolu whatsapp numaramıza gönderebilirsiniz. Hemen sizinle iletişime geçeceğiz.

 

Hangi kargo şirketi ile çalışıyorsunuz?

Yurtiçi Kargo

UPS Kargo

şirketi ile çalışmaktayız.