Ürün sepete eklenmiştir.
Blog
0216 519 39 34
SEPETİM (0)
Birbirinden eşsiz Silvanit ürünleriyle kendinizi ve sevdiklerinizi mutlu etmenin tam zamanı. Hemen alışverişe başlayın.

Silvanitcom’dan aldığınız her ürünü,  teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde, kullanılmamış/tahrip edilmemiş/bozulmamış olarak koşulsuz iade edebilirsiniz.Ürün aide işlemlerinde 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun şartları uygulanır.

Ürünü iade ederek satın alırken ödemiş olduğunuz tutarın tamamını geri alabilirsiniz.

Ürün iadesi için;

İade talebinizle ilgili 0216 519 39 34 telden bizimle iletişime giriniz.

Talebiniz onaylandıktan sonra iade etmek istediğiniz ürünlerinizin, size gönderilen şekliyle; ürün, ürün kutusu, fatura, sertifika ve diğer tüm materyallerin eksiksiz olarak adresimize kargo ücreti ödemeden gönderin.

Yasa gereği, tüketicinin özel istekleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik yapılarak kişiye özel hale getirilen ya da yeniden satışı mümkün olmayan ürünlerde iade hakkı bulunmamaktadır.

Ödemeyi hangi yolla yaptıysanız ücret iadesi de o şekilde yapılacaktır.

İade onaylandığında, iadeyi takiben 3 iş günü içerisinde ürünlerin bedeli, sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse gönderen banka hesabına kesinti olmaksızın iade edilir.

İADE KOŞULLARI

  • Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş, müdahale edilmiş (büyültme küçültme yapılmış) ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
  • Sivanit.com Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğünü yerine getirmektedir. 
  • Ürün iade işlemleri hakkında detaylı bilgi için 0216 519 39 34  SİLVANIT Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi mesai saatlerinde arayabilir, ya da iletişim sayfamızdan bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
treegrup