Ürün sepete eklenmiştir.
Blog
0216 519 39 34
SEPETİM (0)
Birbirinden eşsiz Silvanit ürünleriyle kendinizi ve sevdiklerinizi mutlu etmenin tam zamanı. Hemen alışverişe başlayın.

Sivanit.com sitesinde kullanıcılardan ve üyelerden elde edilen tüm bilgiler yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmaktadır.

 

Yalnızca yetki sahibi olan personel tarafından, ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle, mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır.

 

  • Silvanit.com web sitesi kullanıcılardan derlediği kişisel ve hassas bilgileri kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı,
  • Söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı
  • Hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.

 

Silvanit.com’da yer alan form, anket, yarışma, iletişim ve sıkça sorulanlar formlarına kullanıcının girdiği bilgiler 3. kişilerle paylaşılamaz.

Silvanit.com’da yer alan form, anket, yarışma, iletişim formlarında kullanıcının girdiği bilgiler Silvanit.com’un satış ve pazarlama çalışmalarında kullanılabilir.

Üyeler kayıt sırasında girdikleri üyelik bilgilerini istedikleri zaman değiştirme hakkına sahiptir.

Üyeler istedikleri zaman üyelikten çıkma hakkına sahiptirler.

Silvanit.com yukarıda belirtilen koşulları dilediği zaman değiştirme hakkını süresiz ve sebepsiz olarak saklı tutmaktadır.

Silvanit.com kampanya ve indirim koşullarını dilediği zaman değiştirme hakkını süresiz ve sebepsiz olarak saklı tutmaktadır.

Yukarıda yazan maddelerin ihlali karşısında, Silvanit com gerekli hukuksal süreci başlatarak gerekli resmi işlemleri yapma hakkına sahiptir.

treegrup